P.P.U.H. Wandzel |

O Firmie

Witamy…

Witamy na multimedialnej wizytówce firmy komputerowej P.P.U.H. „Wandzel”. Na poszczególnych zakładkach można znaleźć informacje dotyczące usług, produktów firmy, dane firmy oraz kontakty do pracowników. W razie jakichkolwiek pytań proszę nie wahać się skontaktować, formy kontaktu podane w zakładce „Kontakt”.

O firmie…

Firma P.P.U.H. ?Wandzel? jest jedną z pierwszych firm informatycznych powstałych w Skoczowie. Istniejemy na rynku już wiele lat i w naszej pracy staramy połączyć się tradycję doświadczenia oraz innowacje techniki. Celem naszym jest zadowolenie klienta poprzez jego kompleksową obsługę. Naszym działaniem przewodnim jest informatyzacja małych i średnich firm. Zapewniamy sprzęt komputerowy według potrzeb klienta począwszy od najtańszych zestawów biurowych poprzez leci lokalne, drukarki specjalizowane, urządzenia wyjścia/wejścia skończywszy na bardzo zaawansowanych platformach technicznych. Nasza firma nastawiona jest także na osoby prywatne które chcą mieć komputerowe rozwiązania w domu. Komputer coraz częściej służy nie tylko pracy czy gier obecnie rozszasta się do wielkiego multimedialnego centrum gdzie możemy posłuchać radia, oglądnąć film i sprawdzić wiadomości. Rozwiązania opieramy głównie na platformach firmy Intel gdyż uważamy go za pioniera w komputerowym świecie lecz oczywiście na życzenie klienta firma nasza jest w stanie stworzyć zestaw odpowiadający jego potrzebom.

Nowy wiek, Nowe komputery, Nowe możliwości

W cyfrowym domu komputery i urządzenia elektroniki użytkowej współpracują ze sobą, zapewniając cyfrowe media w miejscu wybranym przez Ciebie. Teraz możesz już w pełni korzystać z mocy i elastyczności cyfrowych mediów otrzymując zdjęcia z cyfrowej kamery, kolekcjonować pliki w formacie MP3 z muzyką ulubionych artystów i nagrywać programy telewizyjne na cyfrowym dysku twardym. Teraz wzajemna zbieżność elektroniki użytkowej i technologii komputerowej zapewnia Ci radość z korzystania w prosty i dogodny sposób z tej zawartości na urządzeniach podłączonych do różnych sieci i w miejscu Twojego domu wybranym przez Ciebie.

No comments yet.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Theme Design by devolux.nh2.me